O mnie

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Śląskim. Pomocą psychologiczna zajmuje się od 14 lat.

Katarzyna WięcekJestem psychoterapeutą Gestalt w procesie certyfikacji Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie należącego do International Federation of Gestalt Training Organization (FORGE), European Association for Psychotherapy (EAP), European Association for Gestalt Therapy (EAGT) i certyfikowanym terapeutą TSR terapii krótkoterminowej (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach I i II stopnia CTSR Warszawa), dyplomowanym coachem (Wyższa Szkoła Bankowa Wrocław), trenerem biznesu (EQF 5 European Qualification Framework) oraz absolwentką Szkoły Profesjonalnego Trenera i Doradcy (certyfikat pracy na procesie).

Na co dzień zajmuję się psychoterapią i coachingiem. Oprócz tego prowadzę szkolenia i treningi rozwojowe w zakresie umiejętności miękkich.

Regularnie superwizuję swoją pracę terapeutyczną.

Podnoszę i uzupełniam swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach naukowych i warsztatach tematycznych, doświadczenie swoje poszerzam również w Centrum Leczenia Nerwic i innych Zaburzeń Psychicznych w Czechowicach Dziedzicach.

W pracy psychoterapeuty i coacha łączę wiedzę z doświadczeniem, pasję z przyjemnością, kreatywność z tradycją, nieustannie rozwijam się, a swoją pracę traktuję jako misję. Chcę być przewodnikiem, który Towarzyszy Ci w podróży w głąb siebie i pomoże Ci   wydobyć drzemiący w Tobie potencjał.

Prywatnie jestem mamą czwórki dzieci, które na co dzień dostarczają mi radości i spełnienia oraz pozwalają na uczestniczenie w ich dorastaniu.

Najlepiej wypoczywam poszukując pierwszych oznak wiosny, lubię przesiadać się z roweru na rolki, zapach mokrej trawy, chleba i kawy ożywia mnie. Kiedy spaceruję czuję się zrelaksowana i radosna.